23 ledna 2018

Y&R EMEA získává ocenění “Cannes Lions – Regional Network of the year 2017”

Y&R EMEA získává ocenění “Cannes Lions – Regional Network of the year 2017”

Minulý rok se nesl ve znamení úspěšného tažení na nejprestižnějším reklamním festivalu v Cannes. Celosvětově jsme jako síť Young & Rubicam získali 98 ocenění, z nichž 53 připadá na náš region EMEA. Díky tomuto fantastickému úspěchu jsme se s kolegy z Evropy, Afriky a Blízkého východu stali Regionální sítí roku 2017!

“Toto ocenění je důkazem, že všechny naše pobočky jdou neustále kupředu, budují vztahy a rozvíjí znalosti v rámci svého trhu. Každý trh je unikátní a díky neustálému pokroku umíme přinášet jedinečné kreativní a funkční řešení pro naše klienty,” říká Andrew Dimitriou, prezident společnosti Y&R Europe.

„Vidět, že takové množství našich poboček dokáže přispět svým dílem k úžasnému výsledku, je tím nejlepším na celém tomto ocenění.“ doplňuje Jamie Mandelbaum, Chief Creative Officer, Y&R Europe.

Za kampaň pro týdeník Newsweek přispěla Y&R Praha do sbírky jedním zlatým a dvěma stříbrnými lvy. A tak jsme již pošesté za sebou přivezli trofeje z Cannes do České republiky. Díky tomu jsme, společně s kolegy z Madridu, dlouhodobě na špici evropské kreativy v rámci Y&R.

„The Regional Network of the Year Award“ se uděluje regionální agenturní síti, která získá nejvyšší skóre v rámci v součtu kategorií Film, Film Craft, Press, Outdoor, Radio, Media, Cyber, Mobile, Direct, Promo, Design, Product Design, PR, Titanium and Integrated, Creative Effectiveness, Branded Content and Entertainment and Innovation Lions sections.

Zpět nahoru